Hacı Kadın Mahallesi Hacı Kadın Caddesi NO:26 Fatih/istanbul

Tente Sistemleri

Tente Sistemleri

Malzeme, Kullanım Alanları, Özellikleri

Tente sistemleri, yapı ruhsatı gerektirmeyen, otomatik veya manuel olarak açılıp kapanabilen kullanışlı koruma sistemleridir. Yaz ve kış koşullarında herhangi bir mekanın önünde kullanım alanı oluşturan tente sistemleri, ergonomik ve fonksiyonel özelliklerle karakterizedir. İleri teknoloji ürünü sistemlerle tasarlanan tente sistemi, kullanım amacına göre farklılık gösterir. Tente sistemleri fiyatları da kullanım amacı, büyüklüğü ve özellikleri gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Full Branda Tente sistemleri İstanbul ve çevre il ve ilçelerdeki birçok mekanda kullanılan mekanizmalardır. Farklı alanlara uygun olarak tasarlanabilen bu sistemler çeşitli özellikler taşıyabilir. Tente sistemleri sadece tavan şeklinde olabileceği gibi dört bir yanı kapalı sistemler de mevcuttur.

Tente Sistemleri Çeşitleri

Yanal alanlarda kullanılan tente sistemleri, otomatik cam sistemleri veya ısı yalıtımlı sabit sistemler ile birlikte tasarlanabilir. Bu sistemin metal parçaları, genellikle daha hafif bir metal olan alüminyum alaşımı malzemelerden tasarlanır. Tentenin kumaş bölümü de yaygın olarak yağmur, kar ve sıcak hava koşullarına dayanıklı polyester malzemeden üretilir. Tente sistemlerinin birçoğunda olduğu gibi yanal tente sistemleri de ekstra ahşap ya da çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymaz. Sistemin bünyesinde statik taşıma mukavemetine dayanıklı orijinal aks mekanizması yer almaktadır.

Çift taraflı açma özelliği bulunan ve geniş bir alanda gölgeleme yapma imkanı veren çift taraflı tente sistemleri, yapısal şeritler ile birlikte donatılmaktadır. Bu sistemler; restoranlarda, kafelerde, bahçelerde ve teraslarda geniş kullanım alanları sağlar. Motorlu olarak tasarlanabilen çift taraflı tente, kanopi ile birlikte de uygulanabilir. Sistemdeki alüminyum veya paslanmaz donatılarla farklı hava koşullarının olumsuz etkileri minimum düzeye indirilebilir.

Tente Sistemleri Fiyatları

Tente sistemleri fiyatları İstanbul ile diğer illerde farklılık gösterebilir. Bunun sebebi, farklı iklim koşullarına sahip farklı illerde kullanılan malzemelerin kalitesi veya teknik özellikleridir. Tente özellikleri, ihtiyaçlara göre değişmektedir. Örneğin; bazı tentelerde eğimli bölüm aynı anda açılabilir veya bir tarafı açıkken diğer tarafı kapalı kalabilir. Bazılarında da tüm sistem tek bir parça halinde tasarlanmıştır. Tüm bu özellikler gibi birçok özellik, tente sistemli fiyatlarını etkileyen faktörlerdir. Tente fiyatları, kullanılacak alanın büyüklüğü, kullanılan malzemelerin kalitesi, sabit ve hareketli parçaların sayısı gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Tente Çeşitlerimiz;

Klasik Tente

Körüklü Tente

Pergola Tente

Mafsallı Tente

Karpuz Tente

Çift Açılır Tente

Dekoratif Tente

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba,
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara