Hacı Kadın Mahallesi Hacı Kadın Caddesi NO:26 Fatih/istanbul

İstanbul Tente Sistemleri

İstanbul Tente Sistemleri

İstanbul Tente

Tente sistemleri, bir yapının veya binanın dış duvarına farklı hava koşullarından korunmak üzere konulan bir kaplama türüdür.  Tente, farklı parçalardan oluşur. Tentenin ana parçalarını pamuk, akrilik veya polyester iplikten dokunmuş kumaşlar oluşturur. Kumaşın gerginliğini sağlayan ve duvara monte için kullanılan malzemeler ise demir, alüminyum veya çelik ekipmanlar olabilir. Peki, İstanbul tente çeşitleri nelerdir? Tente sistemleri özellikleri nelerdir? İşte cevapları…

İstanbul Tente Sistemleri

İstanbul tente sistemleri, herhangi bir mekana veya iş yerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Yaşam alanlarının özelliklerine göre farklı renklerdeki malzemelerle tasarlanabilen İstanbul tente modelleri, tasarımından imalatına, montajından bakım ve onarım hizmetlerine kadar birçok uygulama ile sunulmaktadır. Mekanın yapısına göre tasarlanan tente çeşitleri, geniş ürün yelpazesi ile sunulmaktadır.

Tente İstanbul

Tente İstanbul gibi farklı hava koşullarının etkili olduğu iklim şartlarına sahip kentlerde büyük avantajlar sağlar. Uzaktan kumanda sistemi ile tasarlanabilen tente İstanbul ve çevresindeki il ve ilçeler için geniş ürün çeşitliliği ile sağlanmaktadır. Uzaktan kumandalı ve rahatlıkla açılıp kapanabilen motorlu tente, mevsim geçişlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Tente firmaları İstanbul mevsim koşullarına uygun tente sistemleri geliştirmiştir. Özellikle iş yerleri için farklı tente modelleri tasarlayabilen tente firmaları İstanbul ve çevresinde birçok kafe, çayevi, çayocağı, villa, otel ve yazlık ev gibi farklı yapılar için farklı renklerde ve modellerde tente sistemleri tasarlayabilmektedir. Mekanın özellikleri ve ihtiyaca uygun tente modelleri, işyerlerinde müşterilerin veya personelin kullanımına sunulabilecek özelliklerde tasarlanır.

Tente Özellikleri Nelerdir?

İstanbul tente modelleri farklı özelliklerde tasarlanabilmektedir. Mekana özel veya taleplere uygun olarak tasarlanabilen tente, kış aylarında kar, yağmur, rüzgar ve soğuktan korur. Yaz aylarında ise güneşin etkisini azaltan gölgelik işlevi görür. İhtiyaçlara uygun olarak tasarlanabilen tente, otomatik veya manuel olarak kurulabilir. Motorlu tente kumaşı ruloya otomatik olarak sarılır. Motorlu özellikteki tente, özellikle her gün farklı saatlerde tenteyi açıp kapatmak zorunda kalan iş yerleri için ideal bir seçenektir.

Tente fiyatları, tente özellikleri çerçevesinde belirlenir. Otomatik tente ile manuel tente arasında fark olmaktadır. Otomatik tente sistemleri farklı hava koşullarına karşı etkili bir seçenektir. Konforlu bir model olduğu için otomatik tente fiyatları diğer modellere göre fazladır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba,
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara