Hacı Kadın Mahallesi Hacı Kadın Caddesi NO:26 Fatih/istanbul

Bioklimatik Pergola

Bioklimatik Pergola

Açılır tavan sistemleri içinde en son teknolojiye sahip ve en çok tercih edilen modelidir. Özel mekanizması ile hem toplanma hem de açılma hareketini yapabilen BioClimatic Tavan Sistemi bu özelliği ile dünyada tektir. Dış mekanlarınızı 4 mevsim konfor içinde kullanmanızı sağlayan BioClimatic Tavan Sistemi, uzun ömürlü yapısı ile en karlı yatırımdır.

  • 4 Mevsim kullanılabilir açılır-kapanır/otomatik alüminyum tavan sistemi.
  • Sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanım kolaylığı sağlar.
  • Sert kış koşullarında, ısı yalıtımı avantajının yanı sıra %100 su sızdırmazlık özelliği ile rahat bir kullanım sunar.

Açık alanların üstü pergola sistemleri ile kapatılabilmektedir. Bu durum güneş ışınlarından korunmak için yapılır. Ancak bir yandan korunmak gerekli olsa da bir yandan da güneş ışınlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Benzer bir şekilde havalandırma için de pergolaların açılması gerekebilir. Bioklimatik pergola sistemleri tüm ihtiyaçları olabilecek en güzel şekilde karşılayan ürünlerdir. Bu pergola sistemleri parçalı bir yapıdadır. Farklı panellerden oluşan sistemlerde parçalar hareket ettirilerek sistem aralanabilir. Böylece tam olarak açılmamasına rağmen içeriye güneş ışınları ve havanın girmesi sağlanacaktır.

Otomatik olarak hareket ettirilebilen bioklimatik pergola sistemleri, ortamı insanların ihtiyaç duydukları hale getirirken tamamen doğal elemanları kullanmaktadır. Bu sayede ortamlarda klima ya da benzeri elektronik cihazlara olan ihtiyaç minimum seviyeye inmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba,
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara