Hacı Kadın Mahallesi Hacı Kadın Caddesi NO:26 Fatih/istanbul

Ataşehir Branda Tente

Ataşehir Branda Tente


Ataşehir Branda

Branda, birçok sektörde kullanılan, oldukça kullanışlı bir kaplama malzemesidir. Mekanlarda alan oluşturmak için kullanılabildiği gibi araçları çevreden korumak için de kullanılabilir. İstanbul branda çeşitleri, kullanım alanlarına göre farklılık gösterir.

Branda Özellikleri

Brandalar, kaliteli kumaş malzemelerdir. Su geçirmez özelliği bulunan branda İstanbul gibi metropollerde kalabalık şehir ortamında özellikle iş yerleri için ek kullanım alanları açmak için kullanılabilir. Branda, açılıp kapanır özellikli olması ve diğer alan kapatma malzemelerine göre kolay kurulabilmesi sebebiyle tercih edilir.

Branda, özel mimari çalışmalarla talebe özel olarak tasarlanabilir. Herhangi bir mekanda estetik ve dekoratif kaplamaya imkan tanıyan branda, şemsiyelerde, yanal kapmalarda ve tavan kaplamalarında kullanılabilir. Lunaparklardan restoranlara, kafelerden otellere, teraslardan havuz başı işletmelere, sirklerden villalara kadar onlarca yerde farklı özelliklerde ve renklerde branda çeşitleri tercih edilmektedir.

Branda Çeşitleri

Branda çeşitleri, kullanılacak alana göre tasarlanabilir. Talebe özgü üretim yapılabildiği için çok farklı branda çeşidi ortaya çıkmıştır.

En yaygın branda çeşitleri şunlardır;

  • Şeffaf branda: Şeffaf branda, birçok sektörün yaygın olarak tercih ettiği kullanışlı bir çevreleme ve kaplama malzemesidir. Motorlu perde şeklinde açılır kapanır kumandalı modelleri vardır. PVC ya da mika malzemeden üretilebilir. Perde kapı veya pencere bölümleri de olabilmektedir. Şeffaf yapısı, cam gibi gün ışığı ve estetik görünüm sağlar. Evlerde kış bahçesi alanı oluşturmak için de kullanılır.
  • Otopark branda: Araçları çevre şartlarından korumak amacıyla kullanılır. Aracına önem veren ve özen gösteren hassas araç sahiplerinin tercih ettiği bir branda çeşididir. Fabrikalarda iş makineleri veya forklift kaplaması olarak da kullanılabilir.
  • Depo branda: Büyük branda çeşitlerinden biridir. Depo veya hangar olarak kullanılan alanlarda ürün, araç ve teçhizatların üzerini kapatmak için kullanılır. Talebe göre depo ve hangar alanlarında ek bir kullanım alanı oluşturmak için de kullanılabilir. Branda ebatları, kullanılacak alanın büyüklüğüne göre belirlenebilir.
  • Hayvan barınağı brandası: Branda, hayvan barınaklarında korunaklı bir alan oluşturabilir. Barınaktaki hayvanları soğuk ve sıcak hava şartlarından koruyan, güneş ışığı ve yağmur suyu geçirmeyen özelliktedir. Bazı barınaklarda çatı örtüsü olarak kullanılırken, bazılarında da yanal alanları çevirmek için tercih edilir.
  • Havuz brandası: Havuzlara düşmeyi ve kirlenmeyi önlemek amacıyla kullanılır. Şeffaf veya renkli olarak üretilebilir.
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
Merhaba,
Ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi almak istiyorum.
Hemen Ara